Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
- Pośrednictwo - Wycena - Kredyty -

0

Agent

Oferta

Transakcja

Cena

Cena mkw

zł/m²
zł/m²

W opisie

Miejscowość

Lokalizacja

  

Nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Dziesiątki nowych inwestycji

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowych inwestycji we Wrocławiu. W naszej bazie znajdują się inwestycje na różnych etapach budowy i wykończenia. Poniżej prezentujemy również zalety nowych inwestycji oraz lokali z rynku pierwotnego, a także przedstawiamy kilka porad dotyczących tego, w jaki sposób wybrać najbardziej właściwą inwestycję dla siebie i rodziny.

Zalety nowych inwestycji we Wrocławiu

Niewątpliwą zaletą nowo tworzonych inwestycji jest bogata oferta mieszkań i lokali oraz ich szeroka dostępność. Przeglądając ofertę dopiero budowanych mieszkań i domów, mamy możliwość wyboru lokum najbardziej odpowiedniego dla siebie spośród szerokiej bazy nieruchomości. Im prace znajdują na wyższym etapie, tym oferta jest coraz węższa – nowe mieszkania, domy i lokale usługowe cieszą się dużą popularnością i szybko znikają z rynku, wykupywane przez szczęśliwych nabywców. Dobrze jest więc „trzymać rękę na pulsie” i sprawdzać, gdzie budowane są aktualnie nowe inwestycje we Wrocławiu i na jakim etapie prac się znajdują.

Dlaczego rynek pierwotny a nie wtórny?

Wrocławski rynek mieszkaniowy proponuje szeroką ofertę mieszkań i domów zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Każdy z owych rynków posiada zalety przemawiające na ich korzyść. Wydaje się jednak, że plusów inwestycji z rynku pierwotnego jest więcej.

Niewątpliwą zaletą, jaką mogą poszczycić się nowe inwestycje i budowy, jest… sam fakt bycia nową inwestycją, wolną od wad i konieczności prac remontowych. Posiadają również rękojmię i gwarancję dewelopera na konkretne części i akcesoria w lokum, np. instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną czy też okna i drzwi. Mieszkania i domy budowane są wedle najnowszej, najbardziej aktualnej wiedzy budowlanej, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Nowe inwestycje mogą poszczycić się pełną infrastrukturą i udogodnieniami. Oferują duże parkingi podziemne, place zabaw i tereny zielone wokół osiedla. Nierzadko są strzeżone i monitorowane przez całą dobę. Zazwyczaj sprzedawane są w stanie deweloperskim, to znaczy że posiadają wszystkie niezbędne instalacje i są gotowe do wykończenia ich „pod klucz” według gustu i zapotrzebowania właściciela mieszkania.

Trzymaj rękę na pulsie

Nowe inwestycje we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością. Mieszkania, domy i lokale użytkowe wykupywane są już na początkowych etapach prac, nawet wówczas, gdy nie tylko poszczególne mieszkania, ale i całe budynki nie są jeszcze ostatecznie wykończone i gotowe do oddania do użytku. Dlatego warto regularnie sprawdzać i przeglądać bazę nowych inwestycji budowanych we Wrocławiu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając lokum dla siebie?

Podczas poszukiwania odpowiedniej dla siebie nowej inwestycji we Wrocławiu, powinno się zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim należy zastanowić się, jaka inwestycja nas interesuje – dom, mieszkanie, a może lokal usługowy? Jeżeli dom, to jakiego typu – w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej, z garażem czy wiatą? W przypadku mieszkań ważna jest jego powierzchnia i ilość pokoi, a także piętro, na którym lokum się znajduje. I oczywiście niezwykle istotna jest lokalizacja inwestycji. Zastanówmy się, czy np. interesuje nas konkretna dzielnica albo nawet ulica we Wrocławiu. Zwróćmy uwagę na infrastrukturę w pobliżu inwestycji – czy niedaleko znajduje się przystanek tramwajowy lub autobusowy? Czy blisko jest szkoła, apteka i sklepy spożywcze? Czy na terenie osiedla mieści się plac zabaw dla dzieci i dużo terenów zielonych? Na większość z tych elementów infrastruktury nie zwraca się większej uwagi podczas wybierania inwestycji. Owszem, samo mieszkanie, blok czy dom (ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń itp.) są ważniejsze. Jednakże warto zwrócić uwagę na to, co mieści się nie tylko w środku i najbliższym otoczeniu budynku, ale nieco dalej. Osoby, które cenią sobie ciszę i spokój mogą bowiem po pewnym czasie czuć się bardzo niekomfortowo, mieszkając w pobliżu hałaśliwego i ruchliwego skrzyżowania, a osoby, które pracują na drugim końcu miasta, mogą mieć już dość odległości, która dzieli ich dom od najbliższego przystanku.

Szeroka oferta nowych inwestycji

W ofercie naszego biura nieruchomości posiadamy szeroką i najbardziej aktualną ofertę nowych inwestycji w mieście Wrocław i okolicach. Proponujemy inwestycje na różnych etapach budowy i wykończenia. W ofercie posiadamy mieszkania, domy i lokale użytkowe o różnych powierzchniach i w różnych lokalizacjach. Oferowane przez nas inwestycje zlokalizowane są we wszystkich dzielnicach i częściach Wrocławia, m.in. na Krzykach, Sołtysowicach, Hubach, na Brochowie, Ołtaszynie i Popowicach, w Śródmieściu czy Starym Mieście itp.

W naszej bazie znajdują się zarówno propozycje domów jednorodzinnych, jak i szeregowych, kawalerek oraz mieszkań dwu-, trzy- i wielopokojowych. Również przedsiębiorcy znajdą tu coś dla siebie, bowiem proponujemy także bogaty wybór nowych lokali i pomieszczeń usługowych.

Jeśli więc poszukują Państwo nowych inwestycji – mieszkań, domów czy lokali usługowych i biurowych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu i przejrzenia ofert - w naszym biurze nieruchomości z pewnością znajdą Państwo lokum idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.