Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
- Pośrednictwo - Wycena - Kredyty -

Centrum kredytowe z Kredytem za Pan Brat

Kredyt hipoteczny to - w większości przypadków – zobowiązanie, jakie zaciągamy na co najmniej kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Wiemy jak ważne jest finansowanie własnej inwestycji, dlatego od lat pomagamy zdobywać fundusze swoim klientom. Szukając odpowiedniej dla Ciebie oferty, analizujemy czynniki, dzięki którym dopasujemy kredyt najlepiej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

  • Naszym atutem jest przede wszystkim obiektywizm – współpracujemy z wiodącymi na rynku Bankami – dzięki czemu jesteśmy w stanie wyszukać i przedstawić najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę i to w dodatku zupełnie bezpłatnie.
  • Działamy szybko i sprawnie – zapewniamy pomoc związaną z formalnościami towarzyszącymi zawieraniu umów o kredyt hipoteczny. Znając pełną ofertę banków oferujących kredyty hipoteczne unikniesz nietrafionych decyzji.
  • Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać nie tylko ofertę kredytową, ale również pomogą w wyborze okresu kredytowania, rodzaju rat oraz wyborze waluty.
  • Zapewniamy profesjonalną opiekę dedykowanego specjalisty w trakcie trwania całego procesu kredytowego (od zbadania zdolności do wypłaty kredytu).

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Masz pytania? - Skontaktuj się z nami tel. 71/330-55-00 lub kredyty@swiat.nieruchomosci.pl