Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
- Pośrednictwo - Wycena - Kredyty -

Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki

Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 1Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 3Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 5Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 7Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 9Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 11Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 13Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 15Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 17Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 19Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 21Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 23Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje 47 m² Wrocław-Krzyki - foto 25
Ofertę prowadzi
Świat Nieruchomości - agent Justyna Juszczak
Oferta 20639/3265/OMS
Na sprzedaż
Lokalizacja
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Cena
590 000 zł
Cena za m2
12 553,19 zł/m²
Powierzchnia
47 m²
Piętro
8
Liczba pięter
10
Szczegóły oferty
Stan prawnySpółdzielcze własnościowe prawo
Ciepła wodaWodociąg miejski
Powierzchnie pokoi10 m²
Powierzchnia salonu18 m²
Podłogi w pomieszczeniachPłytki, Mozaika
Typ kuchniWidna
Powierzchnia kuchni8 m²
Liczba łazienek1
Liczba balkonów1
Typ balkonówLoggia
Powierzchnie balkonów3 m²
PiwnicaTak
Powierzchnia piwnicy2 m²
Widok naPanorama miasta, Park/skwer
Dostępne w okolicyPlac zabaw, Park, Szkoła
Czynsz administracyjny795 zł
BalkonTak
Stan nieruchomościDo remontu
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu — w wyjątkowej lokalizacji, tuż przy Parku Południowym.
To pierwszy blok od strony parku, dzięki czemu zaledwie kilka kroków dzieli mieszkańców od zielonych terenów spacerowych, tras biegowych i ścieżek rowerowych. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji na Krzykach — łącząca bliskość natury z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą miejską.

Funkcjonalny układ idealny dla rodziny lub pary
Mieszkanie jest dwustronne (wschód–zachód), bardzo dobrze doświetlone i posiada praktyczny rozkład pomieszczeń:
* przestronny salon ok. 18 m² z wyjściem na loggię,