Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
- Pośrednictwo - Wycena - Kredyty -

Firma partnerska

Nieruchomości Mirosław Juszczak

Wycena nieruchomości

Mirosław Juszczak
Kontakt
Mirosław Juszczak Uprawnienia nr 2851
Firma Nieruchomości Mirosław Juszczak nieprzerwanie od 2002 r. prowadzi działalność polegającą na szacowaniu wartości rynkowej nieruchomości na potrzeby:
  • zabezpieczenia kredytów,
  • rozliczeń podatkowych,
  • ustalania wartości początkowej na potrzeby amortyzacji,
  • rozliczeń rodzinnych, sąsiedzkich i innych.
Wyceny dokonuje Rzeczoznawca Majątkowy Mirosław Juszczak, posiadający uprawnienia zawodowe nr 2851.

Gwarantujemy wysoką jakość opracowań wykonywanych w oparciu o rzetelne badanie rynku, znajomość przepisów prawa oraz sumienność i wieloletnie doświadczenie.

Informacja:
Telefon: +48 695 33 55 00, E-mail: m.juszczak@swiat.nieruchomosci.pl

Nowe usługi

Wynajem witryn reklamowych

W roku 2023 firma Nieruchomości Mirosław Juszczak uruchomiła dodatkowe usługi w postaci wynajmu witryn reklamowych z podświetleniem ledowym. Typowy zestaw witrynowy to zespół 9 ramek podświetlanych LED, w tym 8 o formacie A-4 oraz jednej o wymiarze 1392 x 350 (Banner panoramiczny L), umożliwiających statyczne, dwustronne eksponowanie dowolnych treści nadrukowanych na specjalnych arkuszach.

Podświatlane witryny reklamowe instalowane w otwartej przestrzeni ekspozycyjnej lub z ekspozycją na zewnątrz umożliwiają skuteczne docieranie z informacją do klientów zarówno w dzień, jak i w nocy. System jest tani i bardzo wydajny.

Informacja:
Telefon: +45 695 33 55 00, E-mail: m.juszczak@swiat.nieruchomosci.pl

Wynajem rowerów elektrycznych

Równolegle z usługą wynajmu zestawów witrynowych LED, wprowadzona została możliwośc wynajęcia rowerów elektrycznych.

Rower elektryczny – z napędem elektrycznym zasilanym przez baterię – to doskonały wybór dla każdego, kto chce podróżować komfortowo. Rower elektryczny pozwala nie tylko jeździć dalej i szybciej, ale dzięki wsparciu silnika umożliwia dotarcie w miejsca niedostępne dla zwykłych konstrukcji. Idealnie nadaje się do szybkiego przemieszczanie się po zakorkowanym mieście, jak również na dłuższe wycieczki poza miasto.

W ofercie firmy Nieruchomości Mirosław Juszczak znajdują się kompaktowe rowery typu składak, model ECOBIKE RHINO, zasilane silnikiem marki BAFANG o mocy 250 W, oraz rowery marki CUBE, model TOURING HYBRID, zasilane silnikiem marki BOSCH również o mocy 250 W.

Informacja:
Telefon: +48 695 33 55 00, E-mail: m.juszczak@swiat.nieruchomosci.pl