Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
- Pośrednictwo - Wycena - Kredyty -

Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie

Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 1Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 3Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 5Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 7Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 9Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 11Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 13Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 15Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 17Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 19Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 21Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 23Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 25Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 27Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 29Dom wolnostojący 5 pokoi 270 m² Kobierzyce - Bielany Wrocławskie - foto 31
Ofertę prowadzi
Świat Nieruchomości - agent Robert Miś
Oferta 2929/3265/ODS
Na sprzedaż
Typ domu
Wolnostojący
Cena
3 250 000 zł
Cena za m2
12 037,04 zł/m²
Powierzchnia
270 m²
Powierzchnia działki
1 072 m²
Liczba pięter
1
Szczegóły oferty
Stan prawnyWłasność
Stan prawny gruntuWłasność
RynekWtórny
Rok budowy2005
SaunaTak
Powierzchnie pokoi26 m²
Powierzchnia salonu58 m²
Podłogi w pomieszczeniachGres, Deska podłogowa
Typ kuchniOddzielna
Wyposażenie kuchniLodówka, Meble w zabudowie kuchennej, Okap, Zamrażarka, Płyta grzewcza elektryczna, Mikrofalówka, Piekarnik, Zmywarka
Powierzchnia kuchni16 m²
Liczba łazienek2
Powierzchnie łazienek11 m²
Wyposażenie łazienekOkno, Wanna, Prysznic
GarderobaTak
Liczba tarasów1
Powierzchnie tarasów25 m²
OgródTak
Powierzchnia ogrodu750 m²
Garaż/Miejsca parkingoweTak
Droga dojazdowaAsfaltowa
KomunikacjaAutobus
Powierzchnia użytkowa220 m²
Pomieszczenie gospodarczeTak
Garaż (liczba miejsc)2
Usytuowanie garażuW bryle budynku
Przestrzenny, Komfortowy Dom Ogrodzony Wysokim Naturalnym Żywopłotem

Prezentujemy Państwu wolnostojący dom w którym priorytetem podczas projektu było zachowanie odpowiedniej przestrzeni jako podstawy dla komfortu mieszkańców.

Dom wybudowany w 2005 roku 270 mkw posadowiony na działce o pow. 1072 mkw składający się z 4 sypialni, dużego salonu połączonego z kuchnia i jadalnią, dwóch łazienek oraz dwustanowiskowego garażu znajdującego się w bryle budynku.